- OČNÍ OPTIKA -

Potřebujete odbornou pomoc s výběrem nových brýlí nebo se jen poradit ohledně brýlí a brýlových čoček? Viz níže máte možnost rezervace vlastního termínu. Vyberte si čas, který vám vyhovuje a my se vám budeme plně věnovat aniž byste museli čekat. Službu poskytujeme v celém rozsahu otevírací doby. S brýlemi vám poradí oční optici - Marek Pekárek a Veronika Doležalová.

ZDARMA / 1 hodina
Nové brýle a konzultace

Nové brýle
- konzultace

Rezervujte si vlastní termín pro výběr nových brýlí nebo konzultaci ohledně brýlí.

objednat se

CO VŠECHNO MĚŘÍME A PROVÁDÍME

Provádíme komplexní vyšetření dioptrií a poruch binokulárního vidění v souladu s nejmodernějšími postupy a moderním přístrojovým vybavením. Zraková ostrost - dioptrie, astigmatismus. Binokulární spolupráce obou očí (skryté šilhání) - prizmatická korekce. Základní vyšetření předního segmentu oka (rohovka, spojivka, víčka). Aplikace kontaktních čoček.

JAK SE PŘIPRAVIT NA APLIKACI ČOČEK

Nemalovat si obočí a řasy. Pokud máte velice dlouhé nehty, ostříhat nehty na ukazováčku a palci vaší dominantní ruky. Neobjednávejte se, pokud aktuálně máte záněty nebo alergické reakce očí nebo jejich okolí. Všechny výše zmíněné podmínky prosíme dodržte, jinak tím výrazně znesnadňujete prvotní nácvik s čočkami.

PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ


OPTOTYP DO DÁLKY
POLARIZOVANÝ LCD
DIGITÁLNÍ
FOKOMETR
OPTOTYP DO BLÍZKA
POLARIZOVANÝ
ZKUŠEBNÍ OBRUBA
(NEJNOVĚJŠÍ MODEL)
ŠTĚRBINOVÁ
LAMPA
AUTOREFRAKTO
KERATOMETR
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685
info@ocl-medical.cz